EXPRESS UZSAKYMAI 24H.* +37065289550
STIKLO APDIRBIMAS IR MONTAVIMAS
DIRBAME VISOJE LIETUVOJE
  • Aukšta kokybė
  • Didmeninės kainos
  • Nemokamas atvykimas

Interjero detalės: kokias pasirinkti?

Kuriant interjerą svarbi kiekviena smulkmena, tad gana dažnu klausimu tampa tai, kokios interjero detalės gali būti geriausiu pasirinkimu. Rinktis tikrai turime iš ko, taigi, apie kokius sprendimus vertėtų pasvarstyti?

Veidrodžiai

Veidrodis – tai tokia interjero detalė, kuri atlieka ne vien tik estetinę, bet taip pat ir praktinę funkciją. Palanku tai, kad dideli veidrodžiai gali optiškai padidinti erdvės įspūdį patalpose, todėl jie puikiai tinka ir ankštoms patalpoms. Šiuo metu yra populiariausi stačiakampio formos veidrodžiai su vidutinio pločio baltais rėmais, tačiau tuo pasirinkimo galimybės tikrai neapsiriboja. Nesvarbu, koks stilius vyrauja jūsų namuose, šios interjero detalės tikrai gali padėti susikurti svajonių namus.

Pertvaros

Dideles patalpas neretai nusprendžiama atskirti, ir tam puikiai tinka pertvaros. Jos gali būti pagamintos iš stiklo, gipso kartono, medienos, plastiko, ir t.t. Pertvara gali tapti neatskiriama interjero dalimi – tereikia pasirinkti tokią, kuri jūsų namuose derėtų labiausiai. Taigi, pagalvokite, koks sprendimas (širmos, stiklinės pertvaros, ir t.t.) labiausiai derėtų konkrečiose patalpose, ir priimti tam tikrą sprendimą tikrai nebus labai keblu.

Kitos praktiškos interjero detalės

Taip pat gana dažnu pasirinkimu tampa įvairios lentynėlės, kurios gali būti skirtos kambariniams augalams, knygoms, akvariumui, ir t.t. Palanku tai, kad šiandien šios interjero detalės yra gaminamos iš labai įvairių medžiagų, tad kiekvienu atveju bus galima nuspręsti, kokia pasirinkimo galimybė galėtų papildyti jūsų namų interjerą.

Mielos smulkmenos

Svarbios net ir labai nedidelės interjero detalės, tokios kaip nuotraukų rėmeliai, paveikslai, dėžutės, statulėlės,  ir t.t. Renkantis tokias interjero detales labai svarbu pasirūpinti, kad namai neatrodytų pernelyg perkrauti, o šių interjero elementų priežiūra nepareikalautų pernelyg daug laiko ir pastangų.

Jei kiltų dvejonių, kokios interjero detalės galėtų būti geriausiu pasirinkimu, galite pasikonsultuoti su interjero specialistais, kurie jums duos tikrai vertingų patarimų. Žinoma, taip pat namų interjerą galima kurti ir savarankiškai – šiuo metu įvairių idėjų galima rasti tiesiog naršant internetinėje erdvėje. Svarbiausia yra tai, kad pakankamai dėmesio skirtumėte ne vien tik pagrindiniams interjero elementams, bet taip pat ir smulkmenoms, kurios taip pat turi didelę reikšmę.